حرکت مردم به خصوص کاربران ایرانی به سمت این سیستم به بالاترین حد خود رسیده است. قطعا به مطالبی در رابطه با درآمدهای بسیار زیاد، بدون زحمت و تنها با جمع کردن زیر مجموعه از طریق لینک ریفرال یا کلیک بر روی سایت‌ها بر خورده‌اید و این سوال برایتان پیش آمده است که آیا استخراج بیت کوین رایگان با کریپتو تب عملی است یا خیر.

استخراج بیت کوین رایگان با کریپتو تب واقعا امکان‌پذیر است؟

استخراج ارزهای دیجیتال (مانند بیت کوین) در درجه اول‌ نیازمند تهیه یک کامپیوتر مناسب یا دستگاه قدرتمند ماینینگ است.

مسلما تهیه چنین کامپیوتری سرمایه و پول زیادی می خواهد. بنابراین همه افراد قادر به استخراج بیت کوین و سایر ارزها نیستند.

اگر چه به نظر می رسد که کریپتو تب برعکس این امر را نشان می دهد. این پلتفرم به شما این امکان را می دهد تا از طریق مرورگر کامپیوتر و حتی موبایل خودتان، بیت کوین استخراج کنید.

CryptoTab با استفاده از منابع محاسباتی کاربران اقدام به استخراج قانونی رمزارز می‌کند.

استخراج بیت کوین رایگان با کریپتو تب

کریپتو تب چیست ؟

کریپتوتب یک مرورگر کم حجم با قابلیت استخراج بیت کوین هنگام وب‌گردی است. این مرورگر با الگوریتم خاصی که بکار برده است این امکان را دارد تا بیت کوین استخراج کند.

در واقع کریپتو تب استخر ماینینگ بزرگی است که از توان مجموع بسیاری از کامپیوترها استفاده می‌کند تا بیت کوین به دست آورد.

اساس کار این سیستم بدین گونه است که کاربران می‌توانند با نصب این مرورگر، درهنگام وب گردی اقدام به استخراج بیت کوین نمایند.

این افزونه به تمامی کاربران مالک رایانه‌ی شخصی اجازه می‌دهد که به استخراج رمزارز روی بیاورند، اما باید بدانید که درآمد حاصل از این کار بسیار پایین خواهد بود.

قابل ذکر است استخراج به صرفه بیت کوین برای کسب درآمد در کوتاه مدت تنها با دستگاه‌های قدرتمند ای‌سیک (ASIC) امکان پذیر است و ماینینگ با CPU یا کارت گرافیک‌های معمولی نمی‌تواند به صرفه باشد.

چرا مردم به سمت استخراج بیت کوین رایگان با کریپتو تب رفتند؟

چیزی که باعث افزایش شدید جلب توجه کاربران به کریپتو تب شد، طرح عضوگیری آن بود. یعنی می‌توانید دوستانتان را به این برنامه دعوت کنید و با زیرمجموعه گیری بیت کوین بیشتری بدست آورید.

تا ده سطح به صورت پارتیزانی از پاداش استخراج دوستانتان و دوستان دوستانتان پورسانت دریافت کنید.

سطوح عضوگیری در کریپتو تب

ماشین حساب درآمد CryptoTab به شما اجازه نمی‌دهد که به صورت دلخواه اقدام به تغییر سطح کاربران زیرمجموعه‌ی خود کنید، اما به صورت خودکار سطح کاربران جدید زیرمجموعه‌ی شما را بررسی و به درآمد شما اضافه می‌کند.

دانلود مرورگر کریپتوتب

این شرکت بیان کرده است که شما در عرض یک ماه با فعالیت در مرورگر و زیرمجموعه گیری در این برنامه می‌توانید ۱ بیت کوین (BTC) بدست آورید.

در نتیجه می‌توان گفت که بهترین راه کسب درآمد از CryptoTab زیرمجموعه‌گیری است و در صورتی که یک فرد اجتماعی نیستید، درآمد حاصل از این افزونه برای شما بسیار ناچیز خواهد بود.

آموزش استخراج بیت کوین رایگان باکریپتو تب

ابتدا نرم افزار cryptotab را دانلود و روی لپتاپ، کامپیوتر و یا موبایل نصب می کنیم و سپس آنرا را اجرا می کنیم، محیط آن شبیه به گوگل کروم می باشد.

01-شروع کار با کریپتو تب

طبق تصویر بالا، همانطور که با فلش نمایش داده شده برروی آیکون C کلیک کنید تا صفحه اصلی مدیریت باز شود.

استخراج بیت کوین رایگان با کریپتو تب

۱- نمایش جزئیات بیشتر و اتصال مرورگر به اکانت گوگل (جیمیل)

علت اتصال مرورگر به اکانت جیمیل (گوگل) اینست تا استخراج بیت کوین در حساب جیمیل شما ثبت شود تا در صورتی که مشکلی برای سیستم و یا مرورگرتان پیش آمد مقادیری که استخراج کرده اید از بین نرود.

۲- تعداد زیر مجموعه

افرادی که با استفاده از کد اختصاصی شما مرورگر را دانلود و پس از اجرای آن شروع به استخراج نمایند، به زیر مجموعه شما تبدیل می شوند.

۳- میزان در آمد بیتکوین شما از طریق کریپتو تب.

۴- تنظیم میزان استفاده CPU جهت استخراج بیتکوین

می‌توانید با استفاده از تنظیمات، سرعت استخراج را افزایش دهید. اما این امر باعث خواهد شد که نسبت به تنظیمات نرمال، توان پردازشی رایانه را بیشتر مصرف کند.

هر چه قدر بیشتر باشد توان بیشتری مصرف می شود و ممکن است آسیب به سی پی یو شما وارد شود.

پیشنهاد میشود برروی ۵۰ درصد قرار دهید تا برروی دیگر برنامه هایی که باز هستند اختلال پیش نیاورد.

زمانی که از سیستم تان استفاده نمی کنید می توانید آن را روی MAX قرار دهید، جهت غیر فعال کردن برروی OFF کلیک کنید.

۵- لینک اختصاصی جهت زیرمجموعه گیری

زیرمجموعه ها کسانی هستند که از استخراجی که توسط آنها صورت گرفته است، درصدی به شما می رسد؛ و این روند مثل یک نمودار درختی ادامه پیدا میکند.

برای اتصال به گوگل در این صفحه برروی آیکون (شماره ۱) همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است کلیک کنید.

پس از باز شدن منوی جزئیات برروی دکمه LOG IN کلیک کنید تا صفحه زیر نمایش داده شود.

03-شروع کار با کریپتو تب - اتصال به اکانت گوگل

طبق تصویر فوق برروی آیگون گوگل کلیک کنید تا به حساب کاربری جیمیل تان متصل شوید.

نکته: در صورتی که اکانت هایی مثل facebook، twitter و VK دارید نیز می توانید متصل شوید، ولی باتوجه به اینکه تمامی موارد ذکر شده به جز گوگل از طریق اینترنت ایران قابل دسترس نمی باشند پس پیشنهاد می شود که از اکانت گوگل استفاده شود.

در ادامه مراحل ورود و تایید حساب خود را طبق تصاویر زیر انجام دهید:

04-شروع کار با کریپتو تب - اتصال به اکانت گوگل 05-شروع کار با کریپتو تب - اتصال به اکانت گوگل06-شروع کار با کریپتو تب - اتصال به اکانت گوگل 07-شروع کار با کریپتو تب - اتصال به اکانت گوگل08-شروع کار با کریپتو تب - اتصال به اکانت گوگل

پس از انجام مراحل فوق یک ایمیل به حساب جیمیل تان جهت تاییدیه ارسال می شود، باید وارد جیمیل خود شوید رو روی لینک فعالسازی که از طرف کریپتو تب برای شما ارسال شده است کلیک کنید تا حسابتان فعال شود.

نکته : اگر ایمیل در قسمت اینباکس نبود پوشه اسپم جیمیل خود را چک کنید تا اگر ایمیل ارسالی آنجا بود بتوانید روی لینک فعالسازی کلیک کنید تا حسابتان را فعال کنید. اگر در پوشه اسپم هم نبود منتظر بمانید تا ایمیل براتون ارسال شود. (معمولا حد اکثر ۱۵ دقیقه طول خواهد کشید تا ایمیل تاییدیه ارسال از طرف سایت کریپتوتب ارسال شود.)

09-شروع کار با کریپتو تب - ایمیل تاییدیه

پس از باز کردن ایمیل فوق، تصویر زیر نمایش داده می شود:

10-شروع کار با کریپتو تب - ایمیل تاییدیه

بعد از کلیک روی لینک فعالسازی باید پیغامی مانند تصویر زیر دریافت کنید که نشان دهنده تایید و فعال شدن حساب کاربریتان در کریپتو تب می باشد.

11-شروع کار با کریپتو تب - ایمیل تاییدیه

در انتها در تصویر زیر کل بخش های کریپتوتب توضیح داده شده و ممکن است برای شما جای گزینه ها جابجا باشه و آن هم بخاطر اینه که شما جدیدترین آپدیت مرورگر رو دانلود کرده اید ولی توضیحات برای همه یکی هست و در اصل موضوع تفاوتی نمیکند.

استخراج بیت کوین رایگان با کریپتو تب

ریفرال یا زیر مجموعه

در مرورگر کریپتوتب قسمتی به نام ریفرال یا به عبارتی زیرمجموعه وجود دارد. این مرورگر در صفحه نخست خود لینکی به شما ارائه می دهد و از شما میخواهد این لینک را برای دوستانتان بفرستید.

هنگامی که دوستانتان بر روی این لینک کلیک می کنند و اگر پس از دانلود و اجرای آن شروع به استخراج نمایند، به زیر مجموعه شما تبدیل می شوند.

زیرمجموعه ها کسانی هستند که از استخراجی که توسط آنها صورت گرفته است، درصدی به شما می رسد؛ و این روند مثل یک نمودار درختی ادامه پیدا میکند.

البته این افزونه یک برنامه‌ی انگیزشی نیز از تاریخ ۱ ژوئن ۲۰۱۸ راه‌اندازی کرده و به کاربرانی که بیشترین زیرمجموعه را داشته باشند، در پایان این برنامه ۰/۳ بیت‌کوین جایزه اهدا خواهد کرد.

نفر دوم در این برنامه ۰/۲ و نفر سوم نیز ۰/۱ بیت‌کوین جایزه خواهد گرفت.

همچنین پروموشن های بسیار عالی در هر فصل دارد که کمک میکند بیتکوین بیشتری داشته باشید.

انتقال بیت کوین از کریپتوتب به کیف پول شما

برای انتقال بیت کوین به کیف پولتان ابتدا بروی منو (علامت سه خط) کلیک کنید و گزینه WITHDRAW BTC را انتخاب کنید. سپس آدرس کیف پول بیت کوین و مقدار بیت کوینی را که می خواهید به کیف پولتان منتقل کنید، وارد نمایید.

به یاد داشته باشید که حداقل بیت کوین قابل انتقال به کیف پولتان ۱۰۰۰ ساتوشی (معادل ۰.۰۰۰۰۱ بیت کوین) است.

پرداخت‌ها دو بار در روز انجام می‌شود و این شرکت ثابت کرده است که پرداخت ها را انجام می‌دهد؛ بنابراین شما می توانید حداقل تا حدودی مطمئن باشید که آنها واقعا با استفاده از این برنامه، سود و هزینه را پرداخت خواهند کرد.

دانلود کریپتو تب

این نرم افزار دارای نسخه دسکتاپ (لپ تاپ و کامپیوتر) و هم نسخه گوشی همراه برای اندروید و iOS دارد که می توانید آنها را از سایت CryptoTab دانلود کنید.

دانلود مرورگر کریپتو تب (CryptoTab) و نصب آن رایگان است و بدون اینکه کار خاصی کنید بیت کوین به دست خواهید آورد.

فقط کافیست آن را دانلود کنید و سپس در آن اقدام به وبگردی نمایید.

نکته‌ای که وجود دارد این است که برنامه‌های زیادی موجود نیستند که همانند کریپتو تب بتوانید بدون انجام کار خاصی، به طور قانونی فرصت کسب بیت کوین را داشته باشید.

سرورهای اختصاصی و مجازی جهت ماینینگ

سلب مسئولیت

سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید.


دانلود نرم افزار Cryptotab Browser